Medzinárodný certifikát IELTS 2018

IELTS - The International  English Language Testing System

Certificate IELTS je najpopulárnejší a  medzinárodne uznávaný certifikát z angličtiny, ktorý potvrdzuje znalosť anglického jazyka v stupnici 1 -9.

Milner Internationala College. Martin ( SK ), vzadu riaditeľ Milner, marec 2016

V roku 2007 skoro jeden milión kandidátov tento test získalo. Ale v roku 2009 už 1,4 milióna, v roku 2011 to bolo 1,7 milióna a v roku 2012 viac ako 2 milióny kandidátov zo 130 krajín sveta. To potvrdzuje, aká je dnes dôležitá angličtina na akademickej a profesionálnej úrovni. 

IELTS - The International English Language Testing System,  je akceptovaný na Austrálskych, Britských, Kanadských, Írskych a iných univerzitách. Viac ako 5.000 akademických inštitúcii USA  vyžaduje tento certifikát od záujemcov o štúdium, ktorých angličtina nie je rodným jazykom.

Je akceptovaný alebo vyžadovaný na väčšine inštitúciách, organizáciách či firmách, kde je angličtina komunikačný jazyk  alebo kde sa angličtina vyžaduje na dobrej a profesionálnej úrovni.

Certificate IELTS je neodmysliteľnou podmienkou pri žiadosti o trvalý pobyt napríklad v Austrálii a na Novom Zélande.

Otvára dvere do medzinárodného obchodu, diplomacie, do štátnych služieb a medzinárodných organizácii OSN, EU, OECD a inde, kde ovládanie angličtiny na tejto úrovni je základnou podmienkou

Skúšky IELTS sa vykonávajú v jednotlivých moduloch

  • Počúvanie
  • Čítanie
  • Písanie
  • Hovorenie

Skúšky a testy IELTS sa robia skoro každý mesiac vo vybraných centrách.

Centrá IELTS na celom svete v 135 krajinách. Výsledky testov sa posielajú do 14 dni po absolvovaní testu. Aplikant si môže vybrať z dvoch bodovaní:

Akademicky ( Academic Version )

Je pre tých, ktorí chcú študovať na humanitných. univerzitách napríklad lekári alebo zdravotné sestry.
Výsledky testu IELTS sa vyjadrujú v bodovaní aplikanta ( score sytem ) od 1,0 – 9,00. Najvyššie hodnotenie na najvyššej možnej úrovni je 9,0.

Všeobecný ( General Version )

Vyžadujú odborné školy a univerzity na úrovni  IELTS 5,5 – 6,5. IELTS vyžadujú zamestnávatelia, firmy a iné organizácie, kde dorozumievací jazyk je angličtina. Certificate IELTS vyžadujú imigračné úrady v prípade žiadosti o trvalý pobyt v anglicky hovoriacej krajine, napr. Austrália a Novy Zealand.

Výsledky testu IELTS sa vyjadrujú v bodovaní aplikanta ( score sytem ) od 1,0 – 9,00. Najvyššie hodnotenie na najvyššej možnej úrovni je 9,0.

Milner International College of English Perth a Kingsway Institute Sydney  majú oprávnenie viest kurzy IELTS a organizovať skúšky IELTS.

Povedali o nás

Od roku 1993 sme do Austrálie vyslali už vyše 1000 klientov. Pozrite si, čo o nás povedali:

© 2018 A-travel. Všetky práva vyhradené.