Budúcnosť sa vám poďakuje

Študijný – aj pracovný, cestovateľsky aj zážitkový pobyt v Sydney v Austrálii.

Budúcnosť sa vám poďakuje.  

Študijný-pracovný a zážitkový pobyt v Austrálii vám prinesie mimoriadnu akademickú, profesionálnu a sociálnu skúsenosť. Vyskočíte z „ akvária“ v ktorom teraz žijete. Svoju súčasnú úroveň angličtiny môžete výrazne zlepšiť a tiež získať alebo aj získať medzinárodný certifikát z angličtiny IELTS.

Vyberte si krátky jazykový pobyt angličtiny 4 až 12 týždňov, napríklad cez prázdniny a úroveň vašej súčasnej angličtiny veľmi zlepšiť. V Austrálii strávite niekoľko týždňov, uvidíte iný svet a zažijete mnoho zážitkov a inú kultúru.

Alebo keď sa rozhodnete na dlhší pobyt viac ako 12 týždňov, stanete sa austrálskym študentom a do Austrálie vstupujete na austrálske študentské vízum s možnosťou pracovať a poberať všetky výhody študenta. 

Keď budete na jazykovom kurze angličtiny „ tréning „ je v malých 10 – 14 členných skupinách, vaši učitelia budú vaši  „tréneri“ a  nie „rozhodcovia „. budú vás motivovať a budú vám pomáhať. Do školy budete chodiť od pondelka do štvrtka a stále máte veľmi dosť času užiť si  krásne Sydney. Môže ti byť „ super „ dovolenka. 

Keď budete na dlhšom jazykovom kurze angličtiny, neodmysliteľnou súčasťou študijného pobytu je aj práca, zábava, kultúra a cestovanie. Jazykovú školu, ktorú vám ponúkame Kingsway Institute Sydney má vypracovaný zaujímavý mimoškolsky spoločenský, športový a sociálny  program. Na škole je 10 -20 národnosti z celého sveta – inú voľbu nemajú všetci sa dohovárajú anglicky. Do Austrálie ročne príde asi 400.000 študentov z celého sveta a nie náhodou považujú napríklad Sydney za „Študentský raj na zemi“.

Aby váš študijný pobyt v Austrálii bol úspešný, zdôrazňujem dôležitú vec. Sústreďte sa najprv na zdokonalenie sa v angličtine a pokúste sa získať medzinárodný certifikát IELTS. 

Keď svoje vzdelanie budete chcieť rozšíriť alebo získať novu odbornosť, dnes v tak  atraktívnych disciplínach ako je napr. Business v angličtine, vaše uplatnenie na dnešnom trhu práce a hlavne v budúcnosti bude  nielen na Slovensku ale aj v zahraničí. 

Nevýhodou bude, že mnohí stratíte na istú dobu „Hotel Mama“ a budete sa musieť o seba starať v Austrálii samy.

Nie každý však má finančne prostriedky takýto program uskutočniť. Možno vám pomôže malý kurz ekonomickej a finančnej gramotnosti.

Malý kurz ekonomickej a finančnej gramotnosti  

Keď študujete alebo mienite študovať na VŚ v Bratislave alebo inde a bývate u svojich rodičov ( rodičom nájomné neplatíte ) tak vašich rodičov vaše štúdium stoji min. 250 € mesačne. Keď bývate na internáte alebo na podnájme tak ta suma je min. 350 € mesačne. Toto je presne tá suma, ktorú si vy alebo vaši rodičia alebo vaši blízky môžu požičať v komerčnej banke a vy váš študijný pobyt v Sydney môžete uskutočniť. 

Alebo predpokladajme, že už pracujete, máte ukončene stredné alebo VŠ vzdelanie, mienite  štúdium prerušiť a vaša úroveň angličtiny nie je dostatočná, resp. vaše vzdelanie si chcete rozšíriť alebo získať novú či ďalšiu odbornosť v angličtine. Alebo jednoducho, chcete byť legálne v Sydney dlhší čas a na svoj pobyt si chcete aj v Sydney zarobiť. V tomto prípade, keď máte nejaké financie ušetrené alebo nie, získate pôžičku v banke bez problémov. 

Mnoho ľudí rôzneho veku a vzdelania využili austrálske študentské vízum. Svoju angličtinu dostali na najvyššiu úroveň, získali ďalšiu odbornosť v angličtine, spoznali Austráliu a okolité krajiny a v Austrálii boli legálne niekoľko rokov.  

Avšak, austrálske študentské vízum  dovoľuje pracovať. Počas štúdia 20 hodín týždenne a počas voľna a prázdnin neobmedzene. Keď túto mimoriadnu austrálsku príležitosť využijete, svoje ďalšie štúdium budete financovať samy.

Váš študijný pobyt v Sydney naplníte po každej stránke.

Tak ako vám  vaše finančne prostriedky dovolia, vyberte si štúdium tak, aby ste skutočne úroveň angličtiny dostali na najvyššiu  možnú úroveň a keď máte ambíciu získať alebo rozšíriť si nejakú ďalšiu odbornosť váš študijný pobyt v Austrálii bude veľmi úspešný. 

V ďalších textoch a tabuľkách si môžete úplne nezáväzne navrhnúť jazykový študijný pobyt angličtiny alebo aj odborné štúdium v Austrálii.

Kingsway Institute Sydney

http://www.tmss.edu.au/

Intenzívne kurzy angličtiny v Sydney  4-12 týždňov. Bez možnosti pracovať. Turistické vízum.

Intenzívny jazykový kurz angličtiny  Sydney **           

6 týždňov

859 €

Intenzívny jazykový kurz angličtiny  Sydney **           

8 týždňov

1.102 €

Intenzívny jazykový kurz angličtiny  Sydney **           

10 týždňov

1.347 €

Intenzívny jazykový kurz angličtiny  Sydney **           

12 týždňov

1,590 €

*  Ceny podľa aktuálneho kurzu  VUB, a.s.  AUD a €
** Špeciálne ceny kurzov pre SK,  platné do odvolania.

 

Intenzívne kurzy angličtiny v Sydney max. 52 týždňov. Pracovné povolenie. Študentské vízum.

Intenzívny jazykový kurz angličtiny  Sydney **           

12 týždňov

1,590 €

Intenzívny jazykový kurz angličtiny  Sydney **           

20 týždňov

2.564 €

Intenzívny jazykový kurz angličtiny  Sydney **           

30 týždňov

3.782 €

Intenzívny jazykový kurz angličtiny  Sydney **           

40 týždňov

5.000 €

*  Ceny podľa aktuálneho kurzu  VUB, a.s. AUD a €
** Špeciálne ceny kurzov pre SK,  platné do odvolania
*** A-travel vám umožní pri dlhších kurzoch školsky poplatok uhradiť aj na splátky

        

Nepovinné a voliteľné poplatky a ceny.  

Čakanie na medzinárodnom letisku Sydney a transfer na miesto ubytovania

1 x

130 €

Poistenie OSHC v Austrálii – podľa dĺžky štúdia – len študent. vízum

1 x

80-250 €

Správny poplatok za zabezpečenie ubytovania Homestay

1 x

130 €

Ubytovanie Homestay v Sydney so stravou 1 týždeň 

1 týždeň

225 €

Jednosmerná letenka ( Emirates ) Vienna – Dubai - Sydney

1 x

400 – 600 €

Spiatočná letenka ( Emirates ) Vienna – Dubai – Sydney – Dubai - Vienna

1 x

900 – 1.300 €

*  Ceny podľa aktuálneho kurzu  VUB, a.s.  AUD a €

 The Management School Sydney – Sydney

http://www.tmss.edu.au/ 

Certificate IV in Business

52 týždňov

3.975 €

Diploma of Business

65 týždňov

4.935 €

Advance Diploma of Business

104 týždňov

7.820 €

*  Ceny podľa aktuálneho kurzu  VUB, a.s.  AUD a €
** Špeciálne ceny kurzov pre SK, platné do odvolania
*** A-travel vám umožní pri dlhších kurzoch školsky poplatok uhradiť aj na splátky

Kombinovanie jednotlivých programov resp. kurzov 

Austrálske študentské vízum dovoľuje kombinovať štúdium. Tradične je to štúdium angličtiny a potom štúdium niektorej odbornosti na College alebo na UNI. Preto keď mienite po jazykovom kurze angličtiny pokračovať v niektorom odbornom programe, dajte najprv najväčší doraz na zvládnutie angličtiny.  Aj keď vám dnes kde kto povie, že vaša úroveň angličtiny je dobrá.  

Informácie 

Vstup do Austrálie – Austrálske študentské víza
Vstup do Austrálie je na základe austrálskeho  turistického víza alebo austrálskeho študentského víza. Vstupné austrálske študentské víza do Austrálie je komplikovaný proces.  Vo vašom zastúpení oba typy víz vybavuje  Agentúr A-travel.

Letecká doprava do Austrálie ubytovania
Najlepšia je letecká preprava z Viedne. Letecké spoločnosti Emirates, Singapure Air, Turkish Air a iné. 

Čakanie na letisku v Austrálii a transfer na miesto ubytovania
Je to platená služba, ktorú zabezpečuje škola. Pracovník školy na letisku vás čaká s tabulou a s vašim menom, ktorý vás zavezie na miesto vášho ubytovania. 

Poistenie OSHC
Súčasťou austrálskeho študentského víza je povinné zdravotné poistenie OSHC. Toto poistenie  zabezpečuje škola a sa uhrádza spoločne so študijnými poplatkami pred udelením austrálskeho študentského víza.

Ubytovanie
Ubytovanie v Austrálii je zabezpečované školami vo vybratých rodinách v blízkosti školy. Tradične sa to volá Homestay. Je to ubytovanie, kde rodina poskytuje samostatnú izbu, stravu raňajky a večere a v sobotu a v nedeľu aj obed.

Práca
Privilégiom Austrálskeho študentského víza je možnosť pracovať. Počas školy 20 hodín týždenne a počas voľna a prázdnin neobmedzene. Preto celý program treba naplánovať tak, aby okrem štúdia bolo dosť voľna a prázdnin na využívanie neobmedzenej práce, spoznávanie Austrálie a krajín,, ktoré sú za „ rohom“. Priemerná mzda je 11€ - 16 €  za hodinu práce. 

Peniaze a platobné karty
Nepotrebujete mať veľkú sumu v hotovosti. V Austrálii sú akceptované takmer všetky platobné a kreditné karty. Najpoužívateľnejšia je karta VISA a MASTERCARD. 

Základné informácie ste dostali. Keď o študijný jazykový pobyt z angličtiny alebo aj ďalšie štúdium máte záujem, odporúčame prezrite si  webovú stránku www.australia-travel.sk, mnoho informácii nájdete aj na FB  Agentúra A-travel. Na základe vášho zváženia odporúčame osobné stretnutie.

Budeme sa vám venovať toľko, koľko budete potrebovať. Pri osobnom stretnutí dostanete všetky odpovede na vaše všetky otázky. Pomôžeme vám zorganizovať pre vás osobitne riešenie podľa vašich možností a vašich potrieb.

Povedali o nás

Od roku 1993 sme do Austrálie vyslali už vyše 1000 klientov. Pozrite si, čo o nás povedali:

© 2018 A-travel. Všetky práva vyhradené.